← Grįžti

Stovykla „Sąmoningas vaikas“

Birželio 10 – 17 d., 2019 m, Sielų Namai, Krunai

Tai pirmoji stovykla, kuri, labai tikim, paplis po mūsų šalį ir tolyn už jos ribų ir savo prigimtine forma, ir turiniu.

Laiko stovykloje esmė – priminti, sujudinti, padėti skleisti vidinius rezervuarus. Tai priemonė padėti vaikui augti sąmoningai, prisiimant vis daugiau atsakomybės už save, kaip neatsiejamą Viso, Kas Yra, Dalį. Reikšmingą, Visavertę, Unikalią Dalį.

Šiandien visiems mums reikia prisiminti esminius Gyvenimo Žemėje įrankius: gebėjimus susitelkti, stebėti, budėti, atpažinti, jausti, atjausti, pasitarnauti, gerbti, mylėti, dalintis, kaip kad tai daro Gamta. Stebėdami ją, mes Mokomės išgirsti Save.

Šiandieniam Žmogui, kad jis išliktų Žmogumi, reikia iš naujo prisiminti, kas tai yra –

Mylėti artimą
Gyventi sąžiningai
Dirbti bendrai gerovei

Mes visi šiandien keliaujam nuo vieno Žmogaus visos Žmonijos link. Nes gyvenimo pavieniui laikas baigiasi. Tik ar turime tam gebėjimų, būtinų išlikti? Išlikti žmonėmis.

Tikiu ir žinau, kad yra Tokių, kas sava Siela jaučia ir gyvenime taiko dėsnius, kuriems būtina paklusti:

Visatos ir Gamtos dėsnių pažinimas ir gyvenimas pagal juos;
Visų mūsų kūnų darna;
Visuotinių vertybių išmanymas, gyvenimas remiantis jomis.

7 (8 dieną, pirmadienį, išvykimas) dienų trukmės stovykloje vaikai ieškos giluminio ryšio su augmenijos ir gyvūnijos pasauliu, jo svarba žmogaus gyvenimui, susipažins su gamtinės žemdirbystės, elementarios statybos pradmenimis, gilinsis į etnokosmologijos ir astrologijos dėsnius, lavins vidinę koncentraciją ir mokysis tikslingai naudoti fizinio kūno galimybes, prisilies prie senosios lietuvių kultūros, išlaisvindami ir pajusdami savojo balso galimybes, mokysis muzikos, dailės, šokio, teatro meno pajautos, klausysis paskaitų apie senesnių už žmogų Žemės gyventojų – bičių gyvenimą ir žmogaus šeimą bei jos narių roles, studijuos ir praktiškai taikys sąmoningą ir sveiką mitybą, pratinsis prisiimti atsakomybę už savo sprendimus ir veiksmus, tiesiogiai patirdami jų padarinius bei juos analizuodami.

Vaikų skaičius stovykloje: 12 – 16 (po vasario 16 dienos bus organizuojami motyvaciniai pokalbiai su norinčiųjų stovyklauti šeimomis).

Vaikų amžius: 7 – 9 metai.

Kaina vaikui (nakvynė ir maistas įskaičiuota) – nuo 100 iki 200 eur.

Daugiau informacijos: 8 603 57776, 8 656 77269, namaisieloms@gmail.com, www.souls.lt

Giedrė ir Šarūnas Kondratai