← Grįžti

Sąmoningo žmogaus savaitgalis išlydint vasarą

Antri metai drauge su vaikais išgyvenome Sąmoningo Vaiko stovyklą. Esam dėkingi Visatai, kad turime šią privilegiją – pabūti vaiku ir patirti jiems skirtą žinutę savo kailiu. O, kaip būtų buvę puiku, jei būtume turėję tokias stovyklas kuomet patys buvome vaikais! Ir… beveik puikiau, kad jų neturėjome. Nes – būtent dabar suvokiame, kas Tai yra. Ir kad reikia nuolatinai veikti, kurti, ieškoti ir organizuoti Tai dėl pačių brangiausiųjų. Kad patirtų jie.

O mes patys — taip pat galime tokią stovyklą sau susiorganizuoti. Nes kaip žinia, lankęsi Meistrai taip sužavėjo, kad suaugusieji, įkvėpti vaikų įkvėpimo, taip pat nori Tokių Stovyklų.

Taigi … Pirmas šiais metais savaitgalis – suaugusiems. SĄMONINGO ŽMOGAUS SAVAITGALIS. Jame – kertinės šiandien dienai žinutės: Namai, Sveikata, Bendrumas.
Lankysis savos srities žiniuoniai, einantys per gyvenimą su Dalinimosi Misija.

Tiems, kas šiomis temomis domisi – jų vardai gerai žinomi, kas dar tik pradeda – tuo geriau – pirmas žingsnis – Žingsnis renkantis kryptį, pats svarbiausias.
Jums ir mums pasisekė. Turim galimybę, vietą, laiką susiburti. Iš Širdies ir dėl Širdies. Mąstant apie Motiną Žemę ir mūsų prigimtį Kurti, Būti Laisvais ir tarnauti Gyvenimui.

Taigi, su mumis šias dienas gyvens šios temos:

  • Ateities sodybos kūrimas permakultūriškai – viskas su viskuo susiję – patirtimi dalinsis Raimond Racinskij;
  • Visi augalai – mūsų maistas ir vaistas – patirtimi dalinsis Marius Kriščiūnas Brazdas Bee ir Neringa Rimkute;
  • Žemės, vandens ir ugnies gydomasis poveikis mūsų kasdienoje: molio ir pirties terapija – padės mums patirti – Ramunė Virbickaitė ir Saulius Davidavicius.

Laukiame 12 – 16 dalyvių.
Gyvensime, kursime valgį ir patį savaitgalį visi kartu – po Sielų Namų stogu. Maistas ir nakvynė įskaičiuota į dalyvio mokestį.

SVARBU. Pagal individualias galimybes mokestį kiekvienas pasirinkite patys: 50 – 100 eur. ribose. Registracija galioja sumokėjus avansinį pasirinkto dydžio mokestį. Sąskaitą apmokėjimui atsiųsime individualiai. Galima mokėti ir grynais.

Renginys FB – https://www.facebook.com/events/707749153290866/

REGISTRACIJA IKI RUGPJŪČIO 15 DIENOS – namaisieloms@gmail.com
INFORMACIJA – 8 603 57776, 8 623 32343.

Šviesių dienų!/ Light for Your days!
Giedrė Kondratė